Pagini

Festivaluri concurs muzica 2018

Calendarul inscrierilor la festivalurile concurs de muzica 2018
Calendarul festivalurilor concurs de muzica 2018
FESTIVALURI 2018 JUDEŢE:

joi, 3 decembrie 2015

Festivalul "ŢI-AM LĂSAT O MELODIE" , 28 noiembrie 2015 , București

Doinita Ionita
PALMARES


MARELE TROFEU

DOINITA IONITA











TROFEUL PITIC – ILEANA PAULA BOTH
TROFEUL JUNIOR – DOINITA IONITA
TROFEUL ADOLESCENT – DIANA STEFANESCU
TROFEELE BELLE ARTI
DARIA PETRE
MARIA LAURA COMAN
TROFEUL FAIR PLAY KIDS – DOINITA IONITA
GRUPA 4 – 6 ANI
TROFEUL GRUPEI – BRANDUSA THEA DINA
LOCUL I.
VANESSA ISTOC
TEODORA IOANA ONICA
LOCUL II.
FABIANA FAUR
TEODORA IOANA ONICA
LOCUL III.
ANA VLAD
THEODORA MARIA TATULESCU
SARA IOANA STAN
GRUPA 7 – 8 ANI
TROFEUL GRUPEI – ARIANA RAISA ANDRA DINU
LOCUL I.
ALEXANDRA BANCILA
ANASTASIA CIUCA
LOCUL II.
IOANA POPESCU
MARIA ANASTASIA SOLOMIE
MIRUNA ZAHARIA
IOANA COSERU
MARIA ANASTASIA SOLOMIE
LOCUL III.
ALEXANDRA MARIA SIMON
ANDRA MARIA GHITA
ALEXANDRA MARIA SIMON
SOFIA NICULESCU
GRUPA 9 – 10 ANI
TROFEUL GRUPEI – DENIS GIULIANO COSTEA
LOCUL I.
CARLA FLORENTINA BOBOC
JACQUELINE CRACIUN
LOCUL II.
DARIA RADU
ALISIA IAMANDI
ALEXANDRA OPREA
OANA ELENA CHIRIAC
MARIA ALEXANDRA KLEIN
LOCUL III.
MARIA LUCIA IOSEF
IOANA ANDRADA BALAS
IRINA ALEXANDRU
MUDY MAREI
BIANCA MARIA MUNTEANU
SOFIA DAMIAN
ANDREEA DELIA ANDRON
GRUPA 11 – 12 ANI
TROFEUL GRUPEI – DELIA MALINICI
LOCUL I.
DOINITA IONITA
ALEXANDRA STOICA
DARIA NICOLETA PELTEA
LOCUL II.
DAN IOAN BULTOC
ANDRADA BADARAU
MARIA LAURA COMAN
ANDA IOANA ARSINTIOAIA
ROMINA CIOCOIU
SANDRA STANILA
LOCUL III.
MARIA LAURA COMAN
DARIA NICOLETA PELTEA
DARIA ALEXANDRA DINA
TASTE
EDUARD MARIO CLADOVEANU
ANDA IOANA ARSINTIOAIA
COSTIN DANIEL LAE
GRUPA 13 – 15 ANI
TROFEUL GRUPEI – ALBERTA LORELAI MOSNEGUTU
LOCUL I.
MARIA ANTOANETA IONESCU
DARIA YASMINE OPREA
LOCUL II.
DARIA PETRE
VALENTIN POIENARIU
DANIELA TEODORA BAZAC
LOCUL III.
RAMONA MARILENA BAIETII
IOANA TEODORA SAVU
MIRELA GABRIELA GHITA
GRUPA 16 – 18 ANI
TROFEUL GRUPEI - MADALINA GAIVAS

LOCUL I.
VLAD DEMETRIUS MUSTA
LOCUL II.
STEFAN SERCAIANU
FLORENTINA ALEXANDRA BARSAN
LOCUL III.
DIANA MOGOS

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu