Pagini

Festivaluri concurs muzica 2018

Calendarul inscrierilor la festivalurile concurs de muzica 2018
Calendarul festivalurilor concurs de muzica 2018
FESTIVALURI 2018 JUDEŢE:

marți, 9 iunie 2015

Festivalul "CAMENA" , 20 iunie 2015 ,Piatra-Neamţ


FINALISTII SI JURIUL FESTIVALULUI

  CAMENA 

PIATRA  NEAMT
Ed. A VIII-a, 20 iunie 2015

Deschiderea festivă ora 10.00



     GRUPA   I         ora 10,15-11
Nr. crt.
Numele si prenumele
1.      
Timofte   Adelina                       Piatra Neamt
2.      
Ivasciuc   Anysia   Oana                   Botosani
3.      
Meleşcanu  Miruna                               Bacau
4.      
Ivascu  Catalina                                 Moinesti
5.      
Nichifor Tudor                                       Barlad
6.      
Dumitru Andra                            Piatra Neamt
7.      
Nistor  Marta                                 Loc. Puiesti
8.      
Manolache Briana Maria                      Bacau
9.      
Puşcaşu   Alexandra                        Botosani
10.   
Jişa    Mălina                                            Cluj
11.   
Gorduza Burduja Catinca          Piatra Neamt
12.   
Chiosa  Maria                                       Barlad
   GRUPA  a II -a   ora 11-12
Nr. crt.
Numele si prenumele
1.      
Berghiu  Rebeca                                  Barlad
2.      
Solomie  Maria  Anastasia                      Arad
3.      
Matase  Mara  Elena            Loc. Grumazesti
4.      
Lacatos  Alexandra  Ioana        Campia Turzii
5.      
Chetraru  Daria  Ioana                           Bacau
6.      
Aldea  Andreea                          Piatra Neamt
7.      
Diaconescu  Carina                              Barlad
8.      
Jisa  Tudor                                                Cluj
9.      
Mic  Diana                                         Botosani
10.   
Lazar  Ana  Maria                       Piatra Neamt
11.   
Stoica  Amira                                         Onesti
12.   
Catinean Sonia                                         Cluj
    GRUPA  a III -a   ora 12-13
Nr. crt.
Numele si prenumele
1.      
Bagea   Ana                                         Barlad
2.      
Trandafir Ela Maria                          Moinesti
3.      
Marin  Cosmina                        Piatra Neamt
4.      
Peghris  Cosmina                               Tecuci
5.      
Giurgiuman Oana Larisa                        Cluj
6.      
Ursache  Crista                        Piatra Neamt
7.      
Vlasile  Andrada                                 Barlad
8.      
Alexandru  Olivia                     Piatra Neamt
9.      
Sorela  Iulia                                             Cluj
10.   
Gabur  Serena                         Piatra  Neamt
11.   
Cosma  Mateea                                   Bacau
12.   
Turtică   Lorena                                  Barlad
   GRUPA  a IV -a    ora 13-14
Nr. crt.
Numele si prenumele
1.      
Hauca  Miruna Ioana                          Bacau
2.      
Nicoara Okros Alina               Campia Turzii
3.      
Daria  Ştefania  Stoleru           Piatra Neamt
4.      
Moldoveanu  Tudor                        Botosani
5.      
Popa   Alesia                                       Bacau
6.      
Răduc  Oana                                            Iasi
7.      
Ciobanu  Răzvan                     Com. Bodesti
8.      
Nechita  Violeta                           Com. Ivesti
9.      
Ivasciuc  Ayleen Mariana              Botosani
10.   
Diaconu   Andreea                             Bacau
11.   
Irimia   Diana                                      Vaslui
12.   
Ailoaie  Larisa                                   Vorona


    GRUPA  a V -a  ora   14-15
Nr. crt.
Numele si prenumele
1.      
Andronic Diana                                Onesti
2.      
Mihai  Ana Maria                                  Iasi
3.      
Gazda   Agatha Roberta                Suceava
4.      
Crăciun  Costina                               Oneşti
5.      
Grigoraş  Daria  Alexia                         Iasi
6.      
Ilie  Georgiana  Elena                    Pascani
7.      
Mereuţă  Patricia                   Com.  Zanesti
8.      
Postolache  Amalia                           Vaslui
9.      
Tanasa Maria Giuliana           Piatra Neamt
10.   
Ilie  Paula   Alexandra            Piatra Neamt
11.   
Laslau   Lorina  Georgia                   Bacau
12.   
Diaconescu   Miruna                         Barlad
    GRUPA  a VI-a   ora  15-16
Nr. crt.
Numele si prenumele
1.      
Irofte  Denisa                                    Oneşti
2.      
Dodoi  Alexandra                             Barlad
3.      
Grecu Miruna                          Piatra Neamt
4.      
Popa Alexandra                                 Vaslui
5.      
Atofanei Roxana                        Loc . Siret
6.      
Sarbu Oana                                      Tecuci
7.      
Halasanu Ana Maria                      Moinesti
8.      
Ghenghea Ana                                  Barlad
9.      
Ionită Elena                              Com. Pipirig
10.   
Chelaru Diana                                   Barlad
11.   
Tuduriu Andreea                               Bacau
12.   
Bucsa Ana Maria                                   Iasi




         ALTE DETALII :
 GALA: 20 iunie 2015   ORA  18.00
TRANSMISIE  ON LINE  A FESTIVALULUI asigurata de CB MEDIA (www.cbmedia.ro)
Concurentii  se vor prezenta cu negativul   piesei  pe  stick                          sau pe  CD,  cu  o  jumatate  de  ora inainte de inceperea   grupei,  la     sonorizare .
ATENTIE !!!
pe stick sau CD va fi DOAR PIESA (negativul )  pentru concurs
CAZARE :
Colegiul Tehnic ,,Gheorghe  Cartianu  Piatra Neamt
B-dul Traian Nr.165

(Pret 20-25 lei – persoana)
JURIUL FESTIVALULUI       2015:
PRESEDINTE:
MIHAI ALEXANDRU, COMPOZITOR  

membri:
Prof. CARMEN BLAGA – INSPECTOR SCOLAR
MARCEL IORGA – COMPOZITOR
BOGDAN  DRAGOMIR – realizator Radio romania REGIONAL


3 comentarii:

  1. Pe baza a caror criterii ati facut preselectia, daca nu va suparati, stimate organizator?

    RăspundețiȘtergere
  2. A fost o preselectie acesta este rezultatul.

    RăspundețiȘtergere
    Răspunsuri
    1. Pe aceleasi criterii vom selecta si noi festivalurile la care vom participa pe viitor, va multumesc pentru raspunsul "la subiect" si va doresc mult succes!

      Ștergere