Pagini

Festivaluri concurs muzica 2018

Calendarul festivalurilor concurs de muzica 2018

FESTIVALURI 2018 JUDEŢE:

Calendarul inscrierilor la festivalurile concurs de muzica 2018

luni, 22 iunie 2015

PALMARES - Festivalul "CAMENA" , 20 iunie 2015 , Piatra-Neamţ

ASOCIAȚIA ”EDUART CAMENA”
LICEUL DE ARTE „VICTOR BRAUNER” PIATRA-NEAMŢ
  

FESTIVALUL NAŢIONAL DE MUZICĂ UŞOARĂ PENTRU COPII ŞI TINERI

„CAMENA”-  EDIŢIA a VIII-a PIATRA-NEAMŢ, 20 IUNIE 2015

Marele Premiu Camena 2015

MIRUNA  DIACONESCU
Bârlad

TROFEE, PREMII şi MENŢIUNI

                   GRUPA 1

Concurent
Localitatea
Premiul
1.      
Gorduza-Burduja  Catinca         
Piatra-Neamț
Trofeul grupei 1
2.      
Nichifor Tudor                                      
Bârlad
I
3.      
Meleşcanu  Miruna                              
Bacău
I
4.      
Puşcaşu   Alexandra                        
Botoșani
II
5.      
Timofte   Adelina                      
Piatra-Neamț
II
6.      
Dumitru Andra                          
Piatra-Neamț
II
7.      
Ivașcu  Cătălina                                
Moinești
III
8.      
Nistor  Marta                     
Puiești - Vaslui
III
9.      
Manolache Briana Maria                     
Bacău
III
10.   
Ivasciuc   Anysia   Oana                  
Botoșani
M
11.   
Jişa    Mălina                                           
Cluj-Napoca
M
12.   
Chiosa  Maria                                      
Bârlad
M


                    GRUPA 2  
1.     
Aldea  Andreea                         
Piatra-Neamț
Trofeul grupei 2
2.     
Lazar  Ana  Maria                      
Piatra-Neamț
I
3.     
Cătinean Sonia                                        
Cluj-Napoca
I
4.     
Chetraru  Daria  Ioana                           
Bacău
II
5.     
Mătasă  Mara  Elena           
Grumăzești
II
6.     
Berghiu  Rebeca                                 
Bârlad
II
7.     
Stoica  Amira                                        
Onești
III
8.     
Mic  Diana                                        
Botoșani
III
9.     
Diaconescu  Carina                             
Bârlad
III
10.  
Solomie  Maria  Anastasia                     
Arad
M
11.  
Jișa  Tudor                                               
Cluj-Napoca
M
12.  
Lacatoș  Alexandra  Ioana       
Campia Turzii
Absent



                   GRUPA 3
1.             
Sorela  Iulia                                            
Cluj-Napoca
Trofeul grupei 3
2.             
Gabur  Serena                        
Piatra-Neamț
I
3.             
Turtică   Lorena                                 
Bârlad
I
4.             
Marin  Cosmina                        
Piatra-Neamț
II
5.             
Bâgea   Ana                                        
Bârlad
II
6.             
Trandafir Ela Maria                         
Moinești
II
7.             
Cosma  Mateea                                  
Bacău
III
8.             
Ursache  Crista                        
Piatra-Neamț
III
9.             
Alexandru  Olivia                    
Piatra-Neamț
III
10.          
Vlasie  Andrada                                
Bârlad
M
11.          
Peghris  Cosmina
Tecuci
M
12.          
Giurgiuman Oana-Larisa                       
Cluj-Napoca
Absent

                   GRUPA 4
1.             
Răduc  Oana                                           
Iași
Trofeul grupei 4
2.             
Irimia   Diana                                     
Vaslui
I
3.             
Popa   Alesia-Teodora                                   
Bacău
I
4.             
Moldoveanu  Tudor                       
Botoșani
II
5.             
Stoleru  Daria-Ştefania         
Piatra-Neamț
II
6.             
Ailoaie  Larisa                                  
Vorona
II
7.             
Nicoară-Okros Alina              
Campia Turzii
III
8.             
Diaconu   Andreea                            
Bacău
III
9.             
Ciobanu  Răzvan                    
Bodesti
III
10.          
Hăuca  Miruna Ioana                         
Bacău
M
11.          
Nechita  Violeta                          
Ivești
M
12.          
Ivasciuc  Ayleen-Mariana             
Botoșani
M


                   GRUPA 5
1.            
MIRUNA  DIACONESCU 
Bârlad
Marele Premiu Camena 2015
2.             
Andronic  Diana                               
Onești
Trofeul grupei 5
3.             
Grigoraş  Daria-Alexia                        
Iași
I
4.             
Crăciun  Costina                              
Oneşti
I
5.             
Laslău   Lorina-Georgia                  
Bacău
II
6.             
Postolache  Amalia                          
Vaslui
II
7.             
Ilie  Paula-Alexandra           
Piatra-Neamț
II
8.             
Ilie  Georgiana-Elena                   
Pascani
III
9.             
Mereuţă  Patricia                  
Zanesti
III
10.          
Tanasă Maria-Giuliana          
Piatra-Neamț
III
11.          
Mihai  Ana Maria                                 
Iași
Absent
12.          
Gazda   Agatha-Roberta               
Suceava
Absent
GRUPA 6

1.             
Bucșa  Ana-Maria
Iași
Trofeul grupei 6
2.             
Ioniță Elena                             
Pipirig
I
3.             
Irofte  Denisa                                    
Oneşti
I
4.             
Grecu Miruna                         
Piatra-Neamț
II
5.             
Tuduriu Andreea                              
Bacău
II
6.             
Atofanei Roxana                       
Siret
II
7.             
Dodoi  Alexandra                             
Bârlad
III
8.             
Popa Alexandra                                
Vaslui
III
9.             
Chelaru Diana                                  
Bârlad
III
10.          
Sârbu Oana                                     
Tecuci
M
11.          
Ghenghea Ana                                 
Bârlad
M
12.          
Hălășanu Ana Maria                     
Moinești
Absent

Preşedintele juriului,
Mihai  Alexandru

Un comentariu:

  1. Ce palmares dragut, nici un copil din Piatra Neamt nu a luat mentiune, oare au fost toti asa de buni.?? Dupa preselectia facuta era de asteptat si palmaresul.

    RăspundețiȘtergere